YUVARLAK ÖRGÜ MAKINE KOVANI


HAKKIMIZDA

HO-CHEN TAYVAN MALI ÖRGÜ MAKİNE KOVANLARI

Her marka MAYER,TERROT,PAILUNG,PILOTELLI,FUKUHARA,MONARCH,UNITEX,FALMAC,CAMBER,SSANGYONG,KEUMYONG,FUKUHAMA,TAYU,JING MEI,VIGNONI,ORIZIO,VANUARD v.b yüksek hassasiyetli örme makine kovanları’nın üretiminde uzmanlaşmış bir ekibiz. 40 yılı aşkın süredir müşterilerimizi ürünlerimizin kalitesi ve tedarik zincirindeki güvenirliliğimiz ile memnun etmekteyiz.

YUVARLAK ÖRGÜ MAKİNE KOVANLARI

Tek plaka,çift plaka kovanlar,platin tablası

Her türden ve her ölçütteki yuvarlak örgü makine kovanları(Tek plaka-çift plaka) ve platin yatağı üretmek üzerine uzmanlaşmış bir ekibiz.

TEK PLAKA:SÜPREM,İKİ İPLİK,ÜÇ İPLİK,LAKOST,PİKE.

ÇİFT PLAKA:RİBANA,İNTERLOK,KAŞKORSE,SELANİK,

JAKAR:ÇİFT PLAKA JAKAR,TEK PLAKA JAKAR,TRANSFERLİ RİBANA

ÜRÜN  YELPAZEMİZ

Aşağıda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerimizi bulacaksınız. Neredeyse her marka ve boyuttaki makine burada listelenmiştir. Buna rağmen, eğer örme makinanızın markası ve boyutu buraya listelenmemiş olsa dahil, makinanıza uygun örme kovanı. Örme makinenizin markası veya boyutu aşağıda lstelenmemiş olsa dahi makinenize uygun örme silindirine mutlaka sahibizdir.Lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz, size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.

DÜZENLİ SİPARİŞLERİMİZİN BAZILARI

MARKA

ÜRETİM ÜLKESİ

ÇAP

FUKAHAMA

Tayvan

30-38”

FUKUHARA/MONARCH

Japonya/ABD

30-38”

GOANG-LIH

Tayvan

30-38”

MAYER & CIE.

Almanya

30-38”

ORIZIO

İtalya

30-38”

PAI-LUNG

Tayvan

18-38”

SANTEC

Tayvan

30-38”

TERROT

Almanya

30-38”

VANGUARD

ABD

30-38”

VIGNONI-TAYU-PAILUNG-TERROT-

PATENTLERİMİZ

Yenilik, şirketimizin temel vizyonlarından biridir. Mühendislik ve satış departmanımız müşteri odaklı yeni dizaynlar üretmek ve tekstil makinelerinin verimliliğini arttırmak adına beraber çalışmaktadır. Beraber çalışarak makinaların kalitesini artırmaktadırlar. Mevcut iki patentimiz Pencere ve özel bağlantı bir çok ülke tarafından tanınarak kullanılmaktadır.

Pencere görünüm

Özel bağlantı dizayn

   
  • Kanalların temiz kalmasını sağlar
  • Biriken elyafı kolayca temizleme
  • Kumaş kapmasını engeller
  • Makinenin ısısını düşürür ve daha uzun bakım süresi
  • Kovan’ın ömrünü uzatır

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  En Geniş Ūrün Yelpazesi ve Rekabetçi Fiyat Yapısı

Hassas çizim ve kalite ile üretilmiş Kovanlarımız size kalite ve fiyat garantisi ile sunuyoruz.

  Ürünün Ömrünü Maksimuma çıkarmak

Maximum Ürün Ömrü

Tüm örgü kovanlarımız birinci sınıf Japon S48CLN çeliklerinde üretilmektedir. Sertliği, dayanıklığı ve sağlamlığı silindirlerimizi diğerlerinden ayırır. En kaliteli çeliği kullanmanın avantajı daha uzun ürün ömrüdür (diğer örgü silindir markalarından ortalama 2-4 yıl daha fazla).

  Kumaş sürtünmelerini En aza indirir

Minimum Kumaş sürtünmesi

Üretimin son aşamasında özel parlatma ve yüzey temizleme yöntemi silindirin iç ve dış yüzeyine dikkatlice uygulanarak yüzeyin daha pürüzsüz olması sağlanır.Bu işlem kumaş sürtünmesini gidererek akışkanlığı sağlar ve kovanların etkinliğini artırır.

  En Kusursuz Örme kovanlarını sunmaktayız 

Kesin Ölçülü Kovanlar

Kusursuz örme kovanlarımız ± 0.025~0.03mm hata payı ile üretilir.Guage ölçülerindeki kesin doğruluk silindir ve diğer parçalar arasında oluşabilecek herhangi bir sürtünmeyi en aza indirir. Böylece kovan dayanıklılığını ve ömrünü artırır.Bu tür bir kesinlik kovan ve diğer parçalar (iğne, platin tablası) arasında oluşabilecek herhangi bir sürtünmeyi önler ve böylece sistemin dayanıklılığını ve ömrünü artırır.

SÖZ VERİLDİĞİ ÜZERE PROFESYONEL DESTEK HİZMETİ

 

PROFESYONEL DESTEK HİZMETİ

Profesyonel Hizmet

Tecrübeli teknik elemanlarımız ve ürün uzmanlarımız örme kovan ile ilgili her türlü sorularınıza en hızlı ve kapsamlı çözümü sunmak için hazır olacaklardır.

Satış Sonrası Hizmeti

Satış sonrası hizmetlerimiz de müşteri memnuniyeti için ön plandadır.garanti ile ilgili hususlar için lütfen ürün uzmanlarımıza danışınız.