Triko Makineleri LongXing


Changshu Jinlong Machinery Co, Ltd şirketi LONG XING elektronik triko makinaları, yaka makinesi ve diğer örme makineleri üzerine 1995 yılından günümüze ar-ge ve üretim kapasitesiyle faaliyet göstermektedir. Firma; Teknopark endüstri bölgesinde, No.158, Dingba, Sanhuan Road, Changshu City, Jiangsu Bölgesinin Kuzeyinde yer almaktadır.Fabrika 80.000 metrekare alan üzerine 60.000 metrekare kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir.Fabrika’da 800′den fazla personel çalışmaktadır.
Firmanın yıllık ortalama 40.000 adet üretim kapasitesi bulunmaktadır,çin’de Triko makine üretimi yapan büyük firmalardan bir tanesidir. Firma 2001 yılından beri  ISO:9001-2000 kalite güvence sertifikasına sahiptir. Eğitim merkezinde toplam 5 adet sınıf bulunmaktadır,sınıflarda öğrencilerin kullanımına sunulmuş triko makineleri ve desen bilgisayarları bulunmaktadır.Changshu Jinlong Machinery Co, Ltd şirketi ; Tianjin polytechnic university (tianjin politeknik üniversitesi) ile ortak çalışmalar yürüterek üniversitenin araştırmaları için platform oluştururken kendi personelinin bilinçlendirilmesi ve gelişmesi içinde olanaklar sağlamaktadır.
Ar-ge departmanı bulunan fabrikanın 13 adet kendi buluş patenti, 50′den fazlada ulusal patenti bulunmaktadır. Fabrika 2010 yılında olaganüstü patent ödülü ve altın patent ödüllerini kazanmıştır. ”LONGXİNG” Patentli markanın iştetimcisi Changshu Jinlong mühendislerinin ürünü olan CNC işletim sistemini kullanmaktadır.Firmanın kendine ait olarak yapılandırdığı özel eğitim merkezi bulunmaktadır.Merkezde desen eğitimi,makine bakımı ve kullanımı,teknik eğitim verilmektedir.

*e-katalog için resmi tıklayınız

*ÖRGÜ AYAKKABI MAKİNESİ
*SHANGHAITEX

*LONGKNITCAD prog. için tıklayınız

LXC121S

*TEK SİSTEM *TARAKSIZ *

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC121SC

*TEK SİSTEM  *TARAKLI  *MULTİGAUGE    *KLİPS VE MAKAS

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC252S

*İKİ SİSTEM  *TARAKSIZ  *MULTİGAUGE    *KLİPS VE MAKAS

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC252SC

*İKİ SİSTEM  *TARAKLI  *MULTİGAUGE    *KLİPS VE MAKAS

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC252B

*İKİ SİSTEM  *TARAKLI  *MULTİGAUGE  *HAVA TEMİZLEME  *OTO YAĞLAMA

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC252-3,5

*İKİ SİSTEM *TARAKSIZ *ÖZEL MERDANE *4 inch JAKAR KIRMA

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC352SC

*ÜÇ SİSTEM  *TARAKLI  *MULTİGAUGE    *KLİPS VE MAKAS

Pdf olarak indirebilirsiniz.

LXC352SCI

*ÜÇ SİSTEM  *TARAKLI  *INTERSIA   *KLİPS VE MAKAS

Pdf olarak indirebilirsiniz.