Örgü Makine Yağları


Promar firmasının 15 yılı aşkındır tekstil sektöründeki tecrübesiyle üretmiş olduğu LUBRITEX , NEDOLA serisi yağlar ve CLEAN serisi temizleyici ürünlerinin Türkiye,Özbekistan ve Türkmenistan ülkelerinin distribütörlüğünü Tekspart firması olarak yapmaktayız

Endüstriyel Yağlar, Elyaf İplik Yağları, Boyahane Kimyasalları, Tekstil Makine Yağları ve Temizleyicileri, Özel Kimyasallar yanında DuPont, Q8 Oils ve Dow Corning – Molykote gibi konusunda güçlü markaların distribütörlük ürünlerinden oluşan ürün portföyü ile dünya çapında 12 ülkede hizmet sunan güvenilirliğini ispatlamış bir firmadır.

Yüksek ürün standartlarıyla satış öncesi ve sonrası bilgi, hizmet desteğinin oluşturulması, problemlere ortak çalışmalar ile çözümler yaratan teknik servis yaklaşımlarının sunulması ve bu sayede mutlak müşteri memnuniyetinin sağlanması temel amaçlarımızdır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin sürdürülebilir standartlarımız ve ürünlerimizin kalitesi başarımızın kaynağı ve garantisidir.

Bu amaçlar için yüksek seviyede kalite standartlarının tesis edilmesi ve Kalitenin Promar için Güvence olması en temel yaklaşım felsefesi olarak kabul edilmiştir. Promar ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Çevre, insan ve iş güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını titizlikle yürüten Promar Endüstriyel Kimyasallar Üçlü Sorumluluk (Responsible Care) Prensiplerini uygulayarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Promar Endüstriyel Kimyasallar yetenekleri ve endüstriyel bilgi birikimi ile sunduğu hizmetlerde kalite, esneklik, uygunluk ve güvenilirliği bir arada sunmaya odaklanmıştır. Tecrübemiz ve sahip olduğumuz kaynaklarımızla kimyasal ve lubrikant tedarikçiniz olarak ihtiyacınız olan ürünleri doğru zamanda ve doğru yerde sunmaktadır.

Promar firması T.C EPDK madeni yağ üretim lisansına sahip bir firma olup,müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır..

İyi ve düzenli yağlama makine ve aksamları için hayati önem taşımaktadır bu nedenle yağ tercihinde bulunurken madeni yağ üretim lisansı olan firmaları tercih ediniz.

Yuvarlak Örgü Makine Yağları

  • Yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve çok iyi yıkanabilirlik özelliklerine sahiptir.
  • Makinada sürtünmeden oluşan ısıyı düşürür, titreşim ve gürültüyü en aza indirir.
  • İğne kanallarını temiz tutar. İğne, iğne silindirleri, platin ve platin tablalarının ömrünü uzatır.
  • Üstün performansıyla aşınmaları minimumda tutarak işletme maliyetlerinizi düşürür.
  • Makina üzerindeki boya ve plastik aksamlara zarar vermez.
  • Korozyon önleyici katıklar içerir. Kimyasal aşınma ve paslanmaya karşı mükemmel direnç gösterir.
  • Reçineleşme , sakızlanma , yapışma ve kararmalara sebebiyet vermez.
  • Lubritex ürünleri alışılmış yıkama metodlarıyla kumaştan temizlenebilen ürünlerdir.

LUBRITEX

LUBRITEX® ISO N serisi yağlar örme makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış açık renkli iğne platin yağlarıdır.

Anti-Oksidan,Anti-Korozyon,Anti-Köpük,Anti-Isınma ve deterjan özellikli katıklar içermektedir.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

NEDOLA

NEDOLA serisi yağlar örme makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış iğne platin yağlarıdır.

Anti-Oksidan,Anti-Korozyon,Anti-Köpük,Anti-Isınma ve deterjan özellikli katıklar içermektedir.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

Çorap Makine Yağları

LUBRITEX

LUBRITEX® ISO N serisi yağlar çorap makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış açık renkli iğne platin yağlarıdır. LONATI, SANGIACOMO, RUMI, SANTONI, BUSI..

Anti-Oksidan,Anti-Korozyon,Anti-Köpük,Anti-Isınma ve deterjan özellikli katıklar içermektedir.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

NEDOLA

NEDOLA

NEDOLA serisi yağlar çorap makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış iğne platin yağlarıdır. LONATI, SANGIACOMO, RUMI, SANTONI, BUSI..

Anti-Oksidan,Anti-Korozyon,Anti-Köpük,Anti-Isınma ve deterjan özellikli katıklar içermektedir.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

TEXTOLINE

TEXTOLINE

TEXTOLINE serisi yağlar çorap makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış iğne platin yağlarıdır. TEXTOLINE serisi yağlar emülgatör katık içermediğinden dolayı su ile emülsiye olmaz. LONATI, SANGIACOMO, RUMI, SANTONI, BUSI..

Pdf olarak indirebilirsiniz.

Triko Makine Yağları

LUBRITEX

LUBRITEX® ISO serisi yağlar triko makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış beyaz iğne platin yağlarıdır.Mekik rayları ve makine plakalarında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. SHIMA, STOLL-CMS, PROTTI, UNIVERSAL, LONG XING

Pdf olarak indirebilirsiniz.

NEDOLA serisi yağlar triko makinaları için tasarlanmış yüksek randımanda yağlama kapasitesi ve özel katıklarla donatılmış iğne platin yağlarıdır Mekik rayları ve makine plakalarında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. SHIMA, STOLL-CMS, PROTTI, UNIVERSAL, LONG XING

Pdf olarak indirebilirsiniz.

MOLYKOTE

MOLYKOTE STOLL CMS GRES

Düz örgü triko makinalarının kafa ve plakalarında kullanılan Karşılıklı plastik/plastik & plastik/metal yüzeyler için yüksek verimli, düşük ve normal hızlara, hafif ve düşük basınçlara dayanıklı üniversal grestir.

MOLYKOTE yarı sentetik bir yağdır.

Pdf olarak indirebilirsiniz.