Kompresör Yağları


Compredol P 100

Yüksek termal stabilite, düşük köpürme, pas ve korozyona karşı koruma, havadan iyi ayrılabilme özellikleri sayesinde maksimum performans sağlar. Compredol P 100 her tip pistonlu kompresörde yüksek verimlikle kullanılabilir.

Compredol S Serisi

Her tip vidalı, blover (kelebek) ve paletli (rotary vane) kompresörlerde kullanılabilir. Kullanım süresi normal işletme sıcaklıklarında 2000 saattir. İşletme sıcaklığı yükseldikçe süre kısalır.

Molykote L-1246 Yüksek performanslı Sentetik Kompresör Yağı, vidalı ve havalı kompresörler için geliştirilmiş,12.000 saat çalışma sürelerine ulaşabilen bir yağdır.Molykote L-1246 Sentetik Kompresör Yağı, vidalı tip kompresörde yapılan ısı ile hızlandırılmış yağlama ömrü testinde diğer sentetik yağlara göre %57 oranında daha uzun ömür sağladı.
Konsantre oksijen ve sıcaklığın birleşerek kompresörlerde oluşturduğu kombine etki bu uygulama ile sentetik yağların bile sınırları zorlanmıştır. Test sonuçlarının saha şartlarına uyarlaması yapıldığında Molykote L-1246’nın 12000 saat ömrü aşabileceği, 7/24 çalışma ile 18 ay çalışabileceği görüşmüştür.
Gerçek yağ ömrü uygulama şartlarına göre değişkenlikler gösterecektir. Dow Corning’in yağ analiz programının kullanımı ile sizin uygulamanız için gerçek, faydalı yağ ömrünün belirlenmesine yardımcı olacaktır.

COMPREDOL P100 Pistonlu

COMPREDOL P100 pistonlu kompresör yağı, pistonlu kompresörler için geliştirilmiş yüksek viskozite endeksli bir yağdır.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

 

COMPREDOL S Vidalı

Serisi vidalı kompresör yağları, vidalı ve paletli kompresörler için geliştirilmiş yüksek performanslı bir yağdır.


Pdf olarak indirebilirsiniz.


MOLYKOTE L-1246 Kompresör Yağı

Molykote® L-1246 Sentetik Kompresör Yağı,Vidalı ve havalı kompresörler için geliştirilmiş yüksek performanslı yağ. İçerdiği özel katkı paketi sayesinde yağ ömrü 12.000 saatin üzerindedir.

Pdf olarak indirebilirsiniz.