Hakkımızda


Tekstil makinaları sektöründe hizmet vermek üzere 2009 yılında kurulan Tekspart Tekstil kurumsal bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Bu sektöre yönelik çeşitli yedek parçaların, endüstriyel yağların ve örgü makinalarının satış ve pazarlaması ile ilgili çalışmalar yapmaktayız. İstanbul Tekstilkent Ticaret Merkezi’nde kurulan firmamız, 300 metrekare ofis alanı, İkitelli deposu ve Tekstilkent deposundan sevkiyat yapmaktadır. adet sevkiyat yaptığımız alanında tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek 20 kişilik profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Özellikle de sanayi yağları ve makine yedek parçalarına dair hem yurt içinde, hem de yurt dışında çeşitli tecrübeler edinen çalışanlarımız edindikleri bilgi birikimlerini de ihtiyaç duyan noktalara aktarmaktadır..

”Doğru sonuçlar için gerçek çözümler”

Distribütörlüklerimiz

Firmamız aşağıdaki marka ve ürünlerin Türkiye ve Özbekistan distribütörlüklerini de üstlenmektedir;

- Kore menşeli TOKYO marka, örme makine iğne ve platinleri
- Brezilya menşeli SCHICK BIN marka örme makine platinleri
- Çin menşeli LONGXING düz örgü,triko,yaka makineleri
- Tayvan menşeli TIEN YANG yuvarlak örgü makineleri
- Tayvan menşeli FLYING HORSE Triko yaka,bant, ribana makineleri
- Kore menşeli PYUNG HWA TECH Çorap makine kovanları
- Türkiye menşeli PROMAR Tekstil makine ve iplik yağları

Tekspart bünyesinde sunduğumuz her türlü hizmet için kalite, güvenilirlik, uygunluk ve esneklik unsurlarında dikkatli hareket etmekteyiz. Üstelik inovatif yaklaşımlar ile her geçen gün yeni teknolojileri, teknikleri ya da ürün tiplerini ülkemize kazandırmak için yurt içi / yurt dışı fuarlara da katılım göstermekteyiz.

Tekspart Neler Yapar?

* Her bir müşterimize ayrı ayrı özel ürünler ve çözümler geliştirilmektedir.

* Sektördeki beklentileri karşılamak için tüm ihtiyaçları hızlı bir biçimde tespit etmekteyiz.

* Müşterilerimiz ile paydaş firma niteliğinde çalışmaktayız. Bunu bir iş ortaklığı gibi düşünerek ortak çözümler geliştirmekteyiz.

* Kurumsal yapımızı daha da sağlamlaştıran değerleri benimsemekteyiz.

* Müşteri odaklı çalışmaktayız, her bir adımı buna göre atarız.

* Yeniliğe açık bir firma olarak çalışanlarımızdan da güç buluruz.

* İletişime açık, her an ulaşılabilir bir firma olarak tüm yorumları, eleştirileri, talepleri ve diğer istekleri anında değerlendirmekteyiz.

Tekspart Hangi Ürünleri Sunar?

1.      Tekstil Makineleri:

TRİKO MAKİNELERİ: ”LONG XING”

LONGXING markası ile üretim yapan Changshu Jinlong Machinery Co, Ltd. firması, 1995 yılından günümüze Ar-Ge ve teknolojik gelişimleri, 60.000 m2 kapalı alanda yıllık 50.000 makine üretim kapasitesi ile çalışmaktadır. Firma, yalnızca Çin’de değil Bangladeş, Malezya, Peru, İtalya, İrlanda gibi dünyanın birçok ülkesine ciddi adetlerde makine ihracatı yaparak makine pazarında önemli yer edinmeye başlamıştır. Üniversite ve enstitülerle yaptığı ortak çalışmalar sayesinde teknolojiyi takip eden değil teknolojiyi yaratan firma olarak sayısız ödüle layık görülmüştür.

YUVARLAK ÖRGÜ MAKİNELERİ: ”TIEN YANG”

2000 yılından günümüze dek Tayvan’da “Önce kalite ve müşteri, her zaman yenilik” sloganı ile üretim yapan firma kendi ürün geliştirme departmanı sayesinde sayısız yeni makine ve bu makinelerde kullanılan özel aparatlar geliştirerek sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Birçok ülkede patentli olan kendi geliştirdiği pozitif iplik besleme cihazı ve aktuatörleri ile kullanıcılara daha verimli çalışma imkanı sağlıyor. Büyük yatırımlarla geliştirilen bu ürünler yalnızca kendi makinelerinde diğer marka makinelerde de kullanılabilir olması ile tüm müşterilere bu teknolojilerden yararlanma fırsatı sunmaktadır.

  • RİBANA YAKA MAKİNELERİ: ”FLYING HORSE”
  • ÇORAP MAKİNELERİ
  • ÇORAP MAKİNE KOVANI
  • YUVARLAK ÖRGÜ MAKİNE KOVANI

2.      Tokyo İğne ve Platinler

Uluslararası alanda Tokyo needle & sinker olarak bilinen Tokyo iğne ve platinleri en uygun fiyatlar ve en kaliteli seçenekler eşliğinde şirketimizce müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimizde Alman ve Japon çeliklerinin kullanılması, titizlikle uygulanan kaliteli kontrol uygulamaları gibi durumlar da değerli müşterilerimize güven vermektedir.

Öte yandan triko, çorap, yuvarlak örgü, dar dokuma ve çözgülü örgü makineleri için her türlü platin ve iğne üretilmekte, çok hızlı sürede de bu ürünlerin tedarik edilmesi mümkün olmaktadır.

3.      SCHICK BIN Yuvarlak Örgü Makine Platinleri ve Markaları

Schick Bin tarafından tekstil sektöründeki muhtelif sorunları çözmek için platin üretimine başlanmış, bunun için de oldukça büyük bir yatırım yapılmıştır. Bu noktada 50 yıldır faal olan ve %100 Brezilya sermayesi ile ayakta duran firma, örgü sektöründe tartışmasız en iyi ve en başarılı yedek parça tedarikçisi olarak anılmaktadır. Söz konusu firma Brezilya’nın da tek platin üreticisi olarak bilinir. Bölgesel sertleştirilmiş platinleri ile de adından söz ettiren firma, likra kesikleri ya da benzer deformasyonların önüne bu platinlerle geçmektedir.

Yukarıda bahsedilen tüm ürünler ve markalar ile ilgili tedarik sürecini firmamız yürütmektedir. Şimdi siz de ihtiyaç duyduğunuz tüm bu ürünlerin en kaliteli seçeneklerine Tekspart ile ulaşma şansını değerlendirebilirsiniz. Kısa sürede en profesyonel şekilde istediklerinizi elde edebilirsiniz.

PROMAR Tekstil makine yağları ve temizleme ürünleri

1996 yılında kurulmuş olunan Promar Endüstriyel Kimyasallar, Türkiye’de ve Türkiye dışında ihtiyaç duyulabilecek Lubrikantlar ve Bakım Çözümleri, Endüstriyel Kimyasallar ve Özel Kimyasallar Üretilmesi ve Pazarlanması, bunun yanı sıra DuPont Vertrel, Chemours Krytox, Q8 Oils, Stoner Trasys ve Dow Corning Molykote gibi yüksek profilli firmaları distribütörlük seviyesinde temsil ederek bu firmaların konusunda güçlü ürünlerinin pazarlanması misyonunu taşımaktadır. Sahip olunan geniş ürün portföyü ile tüm Türkiye’de ve dünya çapında birçok ülkede hizmet sunarak güvenilirliğini ispatlamış bir firmadır.