Haberler


ÇİN’İN EN BÜYÜK  DÜZ ÖRGÜ MAKİNE ÜRETİCİLERİNDEN OLAN LONGXING TÜRKİYE’DE
Distürübütörlük ağına yeni iş ortakları eklemeye devam eden TEKSPART TEKSTİL, Tokyo (KORE) örme makine iğne ve platinleri, Schıck bın (BREZİLYA) özel sertleştirilmiş platinler, Long xing (ÇİN) düz örgü (Triko) makineleri , Flyıng horse (TAYVAN) yaka makineleri ve Promar endüstriyel yağlar (örgü makine yağ) distürübütörlüklerini yapmaktadır.
Distrübütörlük ağına bir yenisini daha ekleyen TEKSPART TEKSTİL Çin’in en büyük düz örgü (triko) makinesi üreticilerinden olan LONG XİNG firmasıyla ülkemiz makine parkuruna yenilerini eklemeyi hedefleyerek adımlarını attı.

TEKSPART TEKSTİL genel müdürü Alpaslan Demir’in ve teknik kadronun gerçekleştirdiği ziyaret ile görüşmeler şekillenmeye başladı. Teknik kadronun eğitimi; desen ve mekanik eğitim olmak üzere firmanın eğitim sınıflarında gerçekleştirildi. Yapılan görüşmeler ve alınan eğitimler sonucunda karşılıklı mutabakata varılmış olunup, genel müdürümüz Alpaslan Demir ve LONG XİNG yetkilileri arasında imzalanan protokolle ülkemize yeni bir teknolojinin gelmesine olanak sağlanmış oldu.
Ülkemiz için hayırlı olmasını dileriz. LONG XİNG hakkında kısa bilgi vermek gerekirse, Teknoloji, eğitim ve gelecek diyebiliriz.
LONG XİNG 1995 yılından günümüze ar-ge ve ileri teknoloji üretim kapasitesiyle ülkenin önemli üniversiteleriyle ortak çalışmalar yürütmekte , üniversite öğrencilerine ve personeline eğitim imkanlarını sunmaktadır. Fabrikanın derslikleri, sürekli eğitim alan kadrosu ve gelişime açık olan herkese sundukları eğitim olanakları kullanıcısına tam destek vermektedir

Fabrika 80.000 metrekare alan üzerine 60.000 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır 800 den fazla personelin çalıştığı fabrikada yıllık 30.000 adet üretim ve 40.000 adet hedefle üretime devam etmekteler. Fabrikanın özel paketleme alanı ve yükleme alanlarıyla tam entegre üretim kampüsüne sahiptir. LONG XİNG ISO:9001:2000 kalite güvence sertifikasıyla üretimini yapmaktadır.
Firmanın gelişmeye açık yönünün göstergesi olan Ar-ge departmanın ürünü olan 13 adet kendi buluş patenti, 50’den fazlada ulusal patenti bulunmaktadır. Fabrika 2010 yılında olağanüstü patent ödülü ve altın patent ödüllerini kazanmıştır. ‘’LONGXİNG’’ Patentli markanın işletimcisi Changshu Jinlong mühendislerinin ürünü olan CNC işletim sistemini kullanmaktadır.

HABERLER ANA SAYFA←