Haberler anasayfa


TEXPO  EURASIA 2016 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

TEKSPART TEXPO EUROASIA 2016 ‘ de LONGXING/ Triko makineleri, TIEN YANG/ Yuvarlak örgü makinaları,  TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Örgü Platinleri PROMAR / Örgü yağları tanıtımlarını gerçekleştirdi. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


İRAN-ÖZBEKİSTAN-SHANGHAY 2016 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

LONGXING/ Triko makineleri, TIEN YANG/ Yuvarlak örgü makinaları,  TOKYO / İğne  Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEXPO  EURASIA 2015 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende TEXPO EURASIA 2015 Fuarındaki yerini aldı. Rakip firma katılımının az olduğu fuarda ziyaretçi ilgisi oldukça fazlaydı. Ziyaretçilerin LONGXING triko makinelerine olan yoğun ilgisi marka bilinilirliğinin her geçen gün daha fazla arttığını bizlere ispatladı ve sevindirdi. TEKSPART TEXPO EUROASIA 2015 ‘ de LONGXING/ Triko makineleri TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Örgü Platinleri PROMAR / Örgü yağları tanıtımlarını gerçekleştirdi. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEXPO  EURASIA 2014 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende TEXPO EURASIA 2014 Fuarındaki yerini aldı. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


ITMA EURASIA 2013 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende ITMA EURASIA 2013 Fuarındaki yerini aldı. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


ÇİN’İN EN BÜYÜK  DÜZ ÖRGÜ MAKİNE ÜRETİCİLERİNDEN OLAN LONGXING TÜRKİYE’DE

Distürübütörlük ağına yeni iş ortakları eklemeye devam eden TEKSPART TEKSTİL, Tokyo (KORE) örme makine iğne ve platinleri, Schıck bın (BREZİLYA) özel sertleştirilmiş platinler, Long xing (ÇİN) düz örgü (Triko) makineleri , Flyıng horse (TAYVAN) yaka makineleri ve Promar endüstriyel yağlar (örgü makine yağ) distürübütörlüklerini yapmaktadır.
Distrübütörlük ağına bir yenisini daha ekleyen TEKSPART TEKSTİL Çin’in en büyük düz örgü (triko) makinesi üreticilerinden olan LONG XİNG firmasıyla ülkemiz makine parkuruna yenilerini eklemeyi hedefleyerek adımlarını attı.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEKSPART TEKSTİL TÜRKİYE TRİKOCULAR SANAYİ DERNEĞİ ÜYESİ OLDU

Tekspart Tekstil 01.01.2015 itibariyle Türkiye Trikocular Sanayicileri Derneği’ne üyeliğine girmiştir. Bu seneki yenilikleri ve ürünlerimizi sizlerle paylaşmak adına tüm iş ortaklarımızı TEXPO 2015 bekliyoruz.Tekspart tekstil  TEXPO  EURASİA 2015  fuarına her sene olduğu gibi bu senede yeni ürünleri ve kadrosuyla yerini alacak. Bu sene fuar için yeni bir konseptle katılacak olan Tekspart tekstil ülkemize kazandırdıgı LONGXİNG DÜZ ÖRGÜ MAKİNESİ ile boy gösterecek. standımıza tüm müşterilerimizi ve son teknoloji ürünlerini incelemeye davet ediyoruz. Davetiyeler için lütfen irtibata geçiniz.

 Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEKSPART FACEBOOK ADRESİNDE SİZLERLE

www.facebook.com/tekspart.tekstil adresinden sayfamızı ziyaret edebilir ve paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Bizi takip edin!

Facebook bağlantı için resime lütfen tıklayınız