Haberler

3. Ege Tekstil ve Hazır Giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'ndayız!

Denizli'de düzenlenen Ege Tekstil ve Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 2021 için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Distribütörü olduğumuz markalarımız ile birlikte sizleri standımıza ağırlamaktan onur duyarız.

Devamı
Promar Eco Passport Sertifikası ile Ödüllendirildi

Promar Endüstriyel Kimyasallar, Eco Passport Sertifikası ile Ödüllendirildi. Satışını yapmakta olduğumuz tekstil makine yağları Lubritex ve elyaf iplik yağları ürünleri olan Tredol ürünleride bu çerçevede çevreye ve insan sağlığına zararlı olan hiçbir kimyasalı barındırmadığı hususunda uluslararası bir sertifikayla doğrulanmış oldu. İnditex Group, H&M ve Mango gibi üretim faaliyetlerini Türkiye'de yürüten işletmelerin kullanılması zorunlu olduğu sertifikalı ürünleri değerli müşterilerimize tedarik etmekten mutluluk duyacağız. Eco Passport sertifikası zehirli kimysalların sıfır atık projesi olan ZDHC sertifikası ile uyumludur ve listelenmiş tüm ürünlerimiz ZDHC sertifikasının da zorunlu olduğu durumlarda da geçerlidir.

Devamı
KTM 5. Fuarındayız!

Bu yıl ikincisi düzenlenen Kahramanmaraş Tekstil Fuarı'nda distribütörü olduğumuz markalarımız ile birlikte bizde oradayız. Gelişmekte olan Kahramanmaraş tekstil sektörünün destekcisi olmaktan gurur duyuyor sizleri standımıza bekliyoruz.

Devamı
Distribütörü Olduğumuz Markalar ITMA 2019 Barselona'da.

20 Haziranda başlayarak 26 Haziran'a kadar devam edecek olan dünyanın en kapsamlı tekstil fuarı ITMA 2019'da distribütörü olduğumuz markalarımızı yakından tanıyabilirsiniz. 4 yılda bir düzenlenen ve bu yıl İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen fuara LONGXING, OPEK ve PROMAR markalarımız katılım gösteriyor.

Devamı
INTERTEX TUNISIA 2019 Fuarı'na katılıyoruz.

04-06 Nisan 2019 tarihleri arasında Tunus'da düzenlenecek olan INTERTEX TUNISIA 2019 Fuarı'ndayız. Distribütörü olduğumuz markaları, değerlerimizi ve ülkemizi, dünyanın heryerinde temsil etmekten gurur duyuyoruz. INTERTEX TUNISIA 2019 Fuarı'nda sizleri standımızda ağırlamaktan onur duyarız.

Devamı
16. Uluslararası İstanbul 2019 İplik Fuarı'ndayız.

28 Şubat - 02 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap'ta düzenlenecek olan 16. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı için tüm hazırlıklarımız tamam. Isıda eriyen iplik ve çekim ipliği ürünlerimizi yakından tanımak isteyen herkesi standımıza bekliyoruz.

Devamı
EGE-TMF 2019 Denizli Fuarında Sizlerleyiz.

14 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Denizli’de 2. Kez düzenlenecek olan EGE TMF - 2. Ege Tekstil, Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nda yerimizi aldık. Distribütörü olduğumuz markalarımız ile birlikte sizleri standımıza bekliyoruz.

Devamı
Caitme 2018 Özbekistan Fuarındayız.

Asya tekstil sektörünün önemli organizasyonu ''5-7 Eylül Caitme 2018 Uzbekistan'' da yerimizi aldık. Gelişmekte olan asya tekstik sektörünün ihtiyacı olan örme makinesi, iğne-platin ve tekstik makine yağlarımızı yakından tanımak isterseniz sizleri standımıza bekleriz.

Devamı
Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF 2018'deyiz.

Tekspart ailesi olarak 09-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF 2018 için CNR Expo'dayız, Standımıza Bekleriz...

Devamı
ITM 2018 İstanbul Fuarı'ndayız.

2 Yılda bir düzenlenen ve Türkiye tekstil sekyörü için önemli bir yere sahip olan ITM 2018 Fuarı'nda yerimimi aldık. Distribütörü olduğumuz markalar ve sahip olduğumuz yenilikçi teknolojilerimizi tanımaktan onur duyarız. Triko örgü makineleri, yuvarlak örgü mankineleri, tekstil makine yağları ve iğne-platin ürünlerimizi yakından görebilirsiniz.

Devamı
EGE-TMF 2017 Denizli Fuarı

Tekstil sektörünün gelişmekte olan Ege bölgesi için düzenlenen EGE-TMF fuarına katılarak distribütörü olduğumuz dünya marklarının tanıtımını gerçekleştirdik. Tekstil sektörünün önde gelen isimlerini ağırladığımız standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

Devamı
ITM TEXPO EURASIA 2016

Tekspart ailesi olarak ITM TEXPO EUROASIA 2016 ‘ de LONGXING/ Triko makineleri, TIEN YANG/ Yuvarlak örgü makinaları,  TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Örgü Platinleri PROMAR / Örgü yağları tanıtımlarını gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ederiz.

Devamı
İRAN-ÖZBEKİSTAN-SHANGHAY 2016

İran-Özbekistan Shanghay 2016 Fuarına katılarak distribütörü olduğumuz marklarımızın tanıtımını yaptık. Triko örgü makineleri, yuvarlak örgü makineleri ve iğne-platin ürünlerimiz standımızı ziyaret edenler tarafından büyük ilgi gördü.

Devamı
TEXPO EURASIA 2015

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende TEXPO EURASIA 2015 Fuarındaki yerini aldı. Rakip firma katılımının az olduğu fuarda ziyaretçi ilgisi oldukça fazlaydı. Ziyaretçilerin LONGXING triko makinelerine olan yoğun ilgisi marka bilinilirliğinin her geçen gün daha fazla arttığını bizlere ispatladı ve sevindirdi. TEKSPART TEXPO EUROASIA 2015 ‘ de LONGXING/ Triko makineleri TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Örgü Platinleri PROMAR / Örgü yağları tanıtımlarını gerçekleştirdi.

Devamı
TEXPO EURASIA 2014

Tekspart Tekstil olarak TEXPO EURASIA 2014 Fuarındayız. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı.

Devamı
ITMA EURASIA 2013 Fuarındayız

ITMA EURASIA 2013 Fuarındaki yerimizi aldık. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı.

Devamı