Cleaning Agent For Textile Machines


CLEAN GT51 Genel bakım;

CLEAN GT-51 makinalarda ve makina parçalarının temizlenmesinde kolay ve pratik olarak uygulanabilen özel bir üründür.Yeni makinalarda ve makina parçaları üzerinde bulunan koruyucu yağların temizlenmesinde,

Genel bakıma alınmış makinalarda ve makina parçaları üzerinde birikmiş kirli yağların ve pisliklerin temizlenmesinde,

Her türlü Örgü Makinasının iğlerinin dil başlıklarında oluşan reçine, wax, çeşitli katılaşmış pisliklerin kısa sürede efektif şekilde çözünerek temizlenmesinde,

Pas sökme özelliğine sahip olması sebebiyle paslı mekanizmaların temizlenmesinde, Elektrik / elektronik devre ve kontakların temizlenmesinde başarıyla kullanılır.

CLEAN PT 11 Periyodik Bakım

Promar Clean PT11 Serisi ürünler Makinaların genel bakım periyodlarını uzatmak, temizleme işleminin zamanını kısaltmak amacıyla makina aksamlarının temizlenmesinde periyodik olarak (haftada bir veya iki haftada bir olmak üzere) kullanılan etkili bir üründür.

Periyodikbakımlar;

Makinelerin parçaları sökülmeksizin, montajlı haldeyken kontrolleri ve bakımıdır. Periyodik bakımlarda makine elemanları gözle kontrol edilirken kirlilik oluşan bölgelerin uygun temizleyicilerle temizlenmesi sağlanmalıdır. Böylelikle randıman kayıpları ve tekstil materyaline bu kirliliklerin bulaşma riski önlenebilir. Ayrıca bu kirliliklerin yol açabileceği sürtünme ve aşınmaların kaynağı da yok edilmiş olacaktır. Kısa sürelerde tekrarlanan (ör. haftada bir) bakım/temizlik uygulamaları, diğer taraftan, genel bakım sürelerini uzatarak üretim maksimizasyonu sağlarlar ve arıza sonucu bakım ihtimallerini de azaltıp önleyici özellik oluştururlar.

Yeni makinalardaki koruyucu yağların temizlenmesinde ve yeni makinaların ilk kez çalıştırılması esnasında, soğuk makinaların ısıtılmasında başarıyla kullanılır. Paslı mekanizmaların açılmasında da oldukça etkilidir.

Temizleyici olarak benzin veya mazot kullanıldığı durumda, bu ürünlerin içerdikleri kükürt nedeniyle yüzeylerde korozyon oluşumu meydana gelir.

CLEAN GT51

MAKİNA GENEL BAKIM ÜRÜNÜ

Genel bakımlar; CLEAN GT-51 makinalarda ve makina parçalarının temizlenmesinde kolay ve pratik olarak uygulanabilen özel bir üründür.

Pdf olarak indirebilirsiniz.

CLEAN PT11

MAKİNA PERİYODİK BAKIM ÜRÜNÜ

Promar Clean PT11 Serisi ürünler Makinaların genel bakım periyodlarını uzatmak, temizleme işleminin zamanını kısaltmak amacıyla …

Pdf olarak indirebilirsiniz.