News homepage


TEXPO  EURASIA 2015 EXHIBITION

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende TEXPO EURASIA 2015 Fuarındaki yerini aldı. Rakip firma katılımının az olduğu fuarda ziyaretçi ilgisi oldukça fazlaydı. Ziyaretçilerin LONGXING triko makinelerine olan yoğun ilgisi marka bilinilirliğinin her geçen gün daha fazla arttığını bizlere ispatladı ve sevindirdi. TEKSPART TEXPO EUROASIA 2015 ‘ de LONGXING/ Triko makineleri TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Örgü Platinleri PROMAR / Örgü yağları tanıtımlarını gerçekleştirdi. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Please, Click to link


TEXPO  EURASIA 2014 EXHIBITION

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende TEXPO EURASIA 2014 Fuarındaki yerini aldı. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Please, click to link


ITMA EURASIA 2013 FUAR GÖRÜNTÜLERİ

Tekspart Tekstil her sene olduğu gibi bu sende ITMA EURASIA 2013 Fuarındaki yerini aldı. Fuarda Türkiye için yeni bir triko makinesi olan LONG XİNG triko makinesinin tanımını yaptı. Ayrıca mümessilliğine devam ettiği TOKYO / İğne ve platin SchickBin / Platin PROMAR / Örgü yağları FLYING HORSE / Yaka makinesi tanıtımlarını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu stantta görücüye yeni çıkan LONG XİNG triko makineleri büyük beğeni topladı. Fuar ile ilgili görüntülere ulaşmak için lütfen resme tıklayınız.

Please, click to link


ÇİN’İN EN BÜYÜK  DÜZ ÖRGÜ MAKİNE ÜRETİCİLERİNDEN OLAN LONGXING TÜRKİYE’DE

Distürübütörlük ağına yeni iş ortakları eklemeye devam eden TEKSPART TEKSTİL, Tokyo (KORE) örme makine iğne ve platinleri, Schıck bın (BREZİLYA) özel sertleştirilmiş platinler, Long xing (ÇİN) düz örgü (Triko) makineleri , Flyıng horse (TAYVAN) yaka makineleri ve Promar endüstriyel yağlar (örgü makine yağ) distürübütörlüklerini yapmaktadır.

Distrübütörlük ağına bir yenisini daha ekleyen TEKSPART TEKSTİL Çin’in en büyük düz örgü (triko) makinesi üreticilerinden olan LONG XİNG firmasıyla ülkemiz makine parkuruna yenilerini eklemeyi hedefleyerek adımlarını attı.

Please, click to linkz


LXC252 – 3,5 G / 3,5 GAUGE TRİKO MAKİNESİ İLK SINAVINDAN BAŞARIYLA GEÇTİ

Tekspart tekstil makine departmanının mümessilliğini yaptığı LONGXING triko makinelerinin Türkiye için ilk denemesi olan 3,5 Gauge makine ilk denemesinden başarıyla geçti. Yaptığı örnek örgü hız ve makine karşılaştırması için lütfen haberi tıklayınız.

Please, click to link


REPORTAGE OF LONGXING INTERNATIONAL TRADE MANAGER MANICH LI 

textile technology  magazine ıssue 209 april

please;  click to link

Please, click to link


SATILIK İKİNCİ EL STOLL VE SHİMA MAKİNELERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Satılık ikinci el shima ve stoll makineleriniz değerinde alınarak takas yapılmaktadır.

Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEKSPART TEKSTİL ITM TEXPO EURASIA 2013 FUARINDAKİ YERİNİ ALDI

Tekspart tekstil ITM TEXPO  EURASİA 2013  fuarına her sene olduğu gibi bu senede yeni ürünleri ve kadrosuyla yerini alacak. Bu sene fuar için yeni bir konseptle katılacak olan Tekspart tekstil ülkemize kazandırdıgı LONGXİNG DÜZ ÖRGÜ MAKİNESİ ile boy gösterecek. standımıza tüm müşterilerimizi ve son teknoloji ürünlerini incelemeye davet ediyoruz. Davetiyeler için lütfen irtibata geçiniz.

 Haber detayı için lütfen tıklayınız


TEKSPART FACEBOOK ADRESİNDE SİZLERLE

www.facebook.com/tekspart.tekstil adresinden sayfamızı ziyaret edebilir ve paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Bizi takip edin!

facebook bağlantı için resimi lütfen tıklayınız